به گزارش تیتر یک نجف‌آباد، ظهر امروز ( ۲۴ مهرماه ) طی مراسمی که در سالن شهروند نجف‌آباد و با حضور علی اصفهانی، دادستان اصفهان و سایر مقامات محلی شهر برگزار شد، از خدمات و زحمات علی زارع نوری، دادستان پیشین نجف‌آباد تقدیر و تشکر شد و سکان هدایت دادستانی این شهرستان به حسین گرامی […]

به گزارش تیتر یک نجف‌آباد، ظهر امروز ( ۲۴ مهرماه ) طی مراسمی که در سالن شهروند نجف‌آباد و با حضور علی اصفهانی، دادستان اصفهان و سایر مقامات محلی شهر برگزار شد، از خدمات و زحمات علی زارع نوری، دادستان پیشین نجف‌آباد تقدیر و تشکر شد و سکان هدایت دادستانی این شهرستان به حسین گرامی واگذر شد.

در ابتدای این مراسم احمد براتی، رئیس دادگستری نجف آباد برای حسین گرامی آرزوی موفقیت کرد و سمت جدید علی زارع نوری به عنوان مستشار محاکم کیفری یک استان اصفهان، را به او تبریک گفت.

علی زارع نوری نیز در این مراسم ضمن اشاره به برخی فعالیت های خویش در ۲۵ ماه فعالیت در دادستانی، گفت : از کلیه همکاران و نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی نجف‌آباد که در فضایی نامناسب مشغول احقاق حق شهروندان هستند باید تشکر ویژه ای کرد.

او ادامه داد: قلبی ترین کاری که در زمان دادستانی‌ام انجام دادم حضور به هنگام در صحنه مبارزه با کرونا بود. البته همان طور که در ابتدای مسئولیتم به دادستان اصفهان  قول داده بودم مبارزه با فساد اداری در نجف‌آباد هم موفقیت هایی کم نظیری را رقم خورد.

زارع نوری از دیگر فعالیت های دوران خدمت خود در دادستانی احیای کاشی اصفهان را برشمرد و گفت : بعد از ۸ سال و ۵ ماه خدمتم در شهر شهیدان از همه مردم این شهر حلالیت می طلبم و خودم و شما را به خدای بزرگ می سپارم.

علی اصفهانی، دادستان اصفهان با ذکر اینکه دادرسی الکترونیک و قوه پیشرو و فعال در اکثر زمینه های قضایی و به ویژه صیانت راهبردی  و مشارکت مردم در امور، در سامانه سجام انجام گرفته است، گفت : دو بال موفقیت شیعه در جهان یکی بال قرمز روحیه شهادت طلبی و دیگری بال سبز انتظار و امامت است که ولایت فقیه همواره این دو بال را به سمت اسلام ناب محمدی رهنمون می‌کند.

در پایان این مراسم حسین گرامی، دادستان جدید نجف‌آباد ضمن تقدیر از حضار، گفت: از مردم می‌خواهم نقطه نظرات و حساسیت‌های خود با کژی‌ها را اعلام کنند تا با همکاری مسئولان بتوانیم ورودی پرونده های قضایی به دادگستری را کم کنیم.

  • نویسنده : تیتر یک
  • منبع خبر : تیتر یک