به گزارش خبرنگار تیتریک همزمان با هفته دولت، مجموعه آموزشی مرحوم حاج غلام حسین صالحی با حضور مسئولان استان و شهرستان، در زمینی به مساحت ۱۳۰۰ و زیربنای ۱۲۰۰متر مربع با هزینه ای بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال از محل کمک های خیرین و دولتی افتتاح شد. همچنین ساختمان اورژانس اجتماعی، مرکز توانبخشی شبانه روزی […]

به گزارش خبرنگار تیتریک همزمان با هفته دولت، مجموعه آموزشی مرحوم حاج غلام حسین صالحی با حضور مسئولان استان و شهرستان، در زمینی به مساحت ۱۳۰۰ و زیربنای ۱۲۰۰متر مربع با هزینه ای بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال از محل کمک های خیرین و دولتی افتتاح شد.

همچنین ساختمان اورژانس اجتماعی، مرکز توانبخشی شبانه روزی اعصاب و روان (مردان) سرای مهر دهق، مرکز اقامتی ترک اعتیاد سلامت آینده بهزیستی نجف آباد با اعتباری بالغ بر۱۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و بخش خصوصی افتتاح و مورد بهر برداری قرارگرفت .

مجتبی راعی معاون استاندار و فرماندار ویژه نجف‌آباد در این خصوص گفت: در هفته دولت، سی و دو پروژه عمرانی، آموزشی، فرهنگی، کشاورزی و دامپروری، مخابرات و برق با اعتباری بیش ۷۲۰ میلیارد ریال در نقاط مختلف شهرستان افتتاح خواهد شد.

راعی در ادامه افزود: پروژه های آموزشی، فرهنگی، بهزیستی، ساختمان اورژانس اجتماعی۱۲۳، مرکز پرواربندی دام سبک و پروژه‌های زیرساختی حوزه برق و مخابرات از شاخص‌ترین طرح‌هایی هستند که در این ایام افتتاح و مورد بهر برداری قرار گرفته اند.

همچنین در این مراسم سید علیرضا موسوی زاده مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد گفت: زمین مجموعه آموزشی حاج غلامحسین صالحی توسط خانواده آن مرحوم اهدا گردید و با همکاری حاج مصطفی حمیدی عملیات ساخت آن آغاز شد، و در ادامه با حمایت خانواده شهیدان حمید عالم، محمد قدوسی، اصغر سلطانیان و خانواده های زنده یاد حاج ابوالقاسم صافی و زنده یاد حاج مانده علی نورمحمدی این پروژه به پایان رسید.

موسوی زاده افزود: برای احداث این مجموعه آموزشی بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال هزینه شد که مبلغ ۳۰ میلیارد ریال آن از محل اعتبارات دولتی و بقیه آن توسط خیرین محترم تامین و پرداخت شده است.

  • نویسنده : سمیرا کریمی
  • منبع خبر : تیتر یک نجف آباد