نماینده مردم نجف آباد در مجلس از سوال خود از وزیر کار به خاطر واگذاری ناموفق یک کارخانه کاشی متعلق به سازمان تامین اجتماعی خبر داد. به گزارش تیتر یک نجف آباد و به نقل از فارس بوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی ، گفت: به دنبال واگذاری ناموفق کارخانه کاشی […]

نماینده مردم نجف آباد در مجلس از سوال خود از وزیر کار به خاطر واگذاری ناموفق یک کارخانه کاشی متعلق به سازمان تامین اجتماعی خبر داد.

به گزارش تیتر یک نجف آباد و به نقل از فارس بوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی ، گفت: به دنبال واگذاری ناموفق کارخانه کاشی نیلوی گلدشت نجف آباد به بخش خصوصی سؤال از وزیر کار را مطرح کرد.

وی افزود: این کارخانه کاشی که در سال ۹۲ به بخش خصوصی واگذار شده متعلق به سازمان تأمین اجتماعی است و شخص خریدار به تعهدات مالی‌اش در باره این کارخانه عمل نکرده است.

نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون  اظهار داشت: در قرارداد واگذاری بنا بوده تا مبلغ مورد نظر در سه مرحله از سوی خریدار به سازمان تأمین اجتماعی واگذار شود که خریدار تنها قسط اول آن را پرداخت کرده که آن هم از محل فروش وسایل داخل کارخانه تأمین کرده است.

ابوترابی خاطرنشان کرد: خریدار کارخانه نیلوی گلدشت نجف آباد قسط‌های دوم و سوم خود را به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت نکرده و این در حالی است که طبق قرارداد چنانچه خریدار اقساطش را پرداخت نکند، کارخانه مجدد به سازمان تأمین اجتماعی باز می‌گردد.

وی افزود: جالب اینجاست که سازمان تأمین اجتماعی خود هم پیگیر مطالباتش از خریدار کارخانه کاشی نیلوی گلدشت نجف آباد نیست و این موضوع را پیگیری نمی‌کند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کارخانه نیلوی گلدشت نجف آباد پیش از واگذاری به بخش خصوصی ۷۰۰ کارگر داشته که امروز تعداد کارگران این کارخانه به ۲۰۰ نفر تقلیل یافته و این وضعیت کارخانه اعتراضات کارگران آن کارخانه را نیز به همراه داشته است.

⭕️ با تیتر یک همراه باشید.

  • نویسنده : تیتر یک
  • منبع خبر : فارس