به گزارش تیتر یک نجف آباد صبح امروز همایش شکوه مادری در محل سالن همایش‌های اردوگاه شیخ بهایی نجف آباد با حضور اعضاء و مدیران کانون خدمت رضوی استان به همراه تنی چند از مقامات استان اصفهان برگزار شد. مصطفی حجه فروش در حاشیه این همایش  درباره برنامه های فرهنگی آستان قدس رضوی در اصفهان […]

به گزارش تیتر یک نجف آباد صبح امروز همایش شکوه مادری در محل سالن همایش‌های اردوگاه شیخ بهایی نجف آباد با حضور اعضاء و مدیران کانون خدمت رضوی استان به همراه تنی چند از مقامات استان اصفهان برگزار شد.

مصطفی حجه فروش در حاشیه این همایش  درباره برنامه های فرهنگی آستان قدس رضوی در اصفهان گفت :  هدف از  ایجاد خادمیاران رضوی کمک رسانی و رفع نیازهایی بود که در جامعه احساس می شد . از آنجا که یکی از اولویت های جامعه امروز و دغدغه های مقام معظم رهبری بحث های فرهنگی است سعی شد در مباحث فرهنگی از نیروهای مخلص و ارادتمند آقا علی بن موسی الرضا(ع) استفاده شود که اکنون خوشبختانه با عضویت۸۵۰۰ نیروی داوطلب در قالب خادمیار در استان اصفهان شاهد شکل‌گیری ۳۰ کانون خادمیاری در شهر اصفهان و دهها کانون دیگر در استان اصفهان شده‌ایم.

او با اشاره به شرایط پیش آمده از بیماری منحوس کرونا و تعطیلی مدارس افزود: یکی از درخشان‌ترین برنامه های کانون خادمیاران رضوی استان اصفهان ایجاد کانون نوجوانان رضوی در نجف آباد است که با به کارگیری نیروهای جوان و شاداب جامعه که از ارادتمند خاص حضرت رضا(ع) هستند، توانسته در بحث برگزاری کلاس‌های درسی و فراهم آوردن وسایل مورد نیاز دانش‌آموزان نیازمند اقدام کنند.

حجت الاسلام مهدی سلطانی، معاون کانون خادمیاران رضوی نیز در حاشیه همین همایش ضمن تبریک ایام فرخنده میلاد حضرت فاطمه (س) گفت : قطعا برنامه هایی از این دست همایش‌ها و قدردانی‌ها از اشخاصی که خدمتشان کمتر دیده شده، می تواند در روحیه آنها، جهت خدمت مضاعف موثر باشد .

او افزود : مطمئنا با اشاعه فرهنگ رضوی می توان بسیاری از معضلات و ناهنجاری که در جامعه وجود دارد را از بین برد.

حوریه رجالی، مدیر کانون بانوان خدمیار رضوی استان اصفهان با ارائه شرح حالی از وضعیت و فعالیت های انجام گرفته این کانون در حوزه بانوان گفت : پویش شکوه مادری برنامه‌ای برای تجلیل از مادران شاخص، که بانوان فرزندآور، بانوان واقف، خواهران خادم‌یار بارز و فعال ، همچنین از مادرانی که در بحث اشتغال زایی فعالیت می‌کنند از جمله بانوانی بودند که در این همایش از آن‌ها قدردانی شد.

  • نویسنده : تیتر یک
  • منبع خبر : تیتر یک