صبح امروز حجت الاسلام مهدی سلطانی معاون کانون خادمیاران رضوی  استان اصفهان درحاشیه همایش «شکوه مادری استان اصفهان» و در گفتگویی اختصاصی با تیتر یک نجف آباد خبر از تشکیل اولین کانون خدمت رضوی دختران نوجوان و جوان نجف‌آبادی داد. او درباره طرح نوجوانان رضوی به خبرنگار تیتر یک گفت : یکی از تشکل هایی […]

صبح امروز حجت الاسلام مهدی سلطانی معاون کانون خادمیاران رضوی  استان اصفهان درحاشیه همایش «شکوه مادری استان اصفهان» و در گفتگویی اختصاصی با تیتر یک نجف آباد خبر از تشکیل اولین کانون خدمت رضوی دختران نوجوان و جوان نجف‌آبادی داد.

او درباره طرح نوجوانان رضوی به خبرنگار تیتر یک گفت : یکی از تشکل هایی که در آستان قدس رضوی و در کانون های خدمت از آن یاد می شود کانون خدمت نوجوانان و جوانان رضوی است که نجف آباد افتخار آن را دارد که اولین تشکل دختران را تشکیل دهد.

او افزود: دختران  13  تا ۱۷ سال علاقمند به خدمت و دوستداران آقا علی بن موسی الرضا(ع) می توانند پس از ثبت نام از برنامه های فرهنگی «سیره رضوی» و برنامه های خاص فرهنگی مخصوص سن خودشان استفاده کنند تا در آینده بتوانند از خادمان رسمی ثامن الحجج(ع) شوند.

* کانون خدمت رضوی دختران نوجوان و جوان

  • نویسنده : تیتر یک
  • منبع خبر : تیتر یک