مدیر آموزش و پرورش نجف آباد در گفتگوی اختصاصی با تیتریک گفت:️ طبق بررسی های ما به دلایل مختلف تنها حدود ۶۰ درصد از دانش آموزان شهرستان از امکانات آموزش مجازی بهره مند هستند.

سید رضا موسوی زاده مدیر آموزش و پرورش نجف‌آباد که این روزها علاوه بر مسئولیت سازمانی‌اش به عنوان دبیر فرهنگی، اجتماعی و اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونای شهرستان نجف آباد در حال خدمت است در گفتگوی اختصاصی با تیتریک گفت:️ طبق بررسی های ما به دلایل مختلف تنها حدود ۶۰ درصد از دانش آموزان شهرستان از امکانات آموزش مجازی بهره مند هستند.

او با اشاره به برگزاری امتحانات پایه دوازدهم از هفدهم ماه آینده به صورت حضوری در شهرستان گفت: در حال رایزنی برای تشکیل برخی کلاس های درسی در پایه های مختلف با رعایت موازین بهداشتی ابلاغ شده از سوی وزارت هستیم و امیدواریم ظرف هفته آینده بتوانیم مجوز تشکیل این کلاس ها را اخذ کنیم.

مدیر آموزش و پرورش نجف‌آباد در مورد تشکیل کلاس های برخی از دورس به شکل خصوصی گفت: روال آموزش خصوصی و کلاس‌های فوق برنامه در گذشته هم با تعرفه های مشخص و با هماهنگی و صلاحدید اولیاء دانش آموزان  دایر بوده اما این مطلب که همکاران ما در بخش آموزش بخواهند با استفاده از امکانات دولتی در مدارس چنین کلاس هایی را برگزار کنند و در ازای آن وجهی طلب کنند وجهه قانونی ندارد و خوشبختانه تا کنونی چنین مسئله ای به اداره گزارش نشده است.

موسوی زاده ضمن تایید این موضوع که خروجی آموزش مجازی با آموزش های حضوری اصلا قابل قیاس نیست گفت: امیدواریم بتوانیم در برخی دروس حساس مجوز تشکیل کلاس های حضوری را در محیط آموزشی مدارس و با رعایت پروتکل های بهداشتی اخذ کنیم و برای این امر با اداره کل استان و به تبع آن با ستاد مقابله با کرونای کشور در حال رایزنی هستیم.

مدیر آموزش و پرورش نجف آباد ضمن تشکر از زحمات بی دریغ همکاران خود در روزهای کرونایی ادامه داد: بسیاری از همکاران عزیز و زحمتکش ما در روزهای کرونایی تمام تلاش خود را بر ادامه آموزش از طریق مجازی متمرکز کرده اند و واضح است که ساعات تدریس و رسیدگی به تکالیف دانش آموزان بیش تر از ساعاتی است که معلمان در روزهای عادی در محیط آموزشی حضور داشتند و از این بابت و هزینه های اینترنت که به عهده همکاران زحمتکش ما افتاده است باید از ایشان تقدیر و تشکر کنیم.

او در پایان گفت: از شهروندان عزیز تقاضامندیم اگر گزارشی مبنی بر طلب وجه برای ایجاد کلاس های حضوری در محیط مدارس از سوی همکاران ما مطرح شده را با اداره در میان بگذارند تا پیگیری و رسیدگی شود.

⭕️ با تیتر یک همراه بمانید.

  • نویسنده : تیتر یک
  • منبع خبر : تیتر یک