تست کرونای ابوترابیبه گزارش تیتر یک نجف آباد نشست خبری امروز (۱۶ فروردین) نماینده مردم شهرستان های نجف آباد و تیران و کرون به دلیل ابتلای او به ویروس کرونا و مثبت بودن تستش در نشست خبری شرکت نکرد. اصغر یوسفان رئیس دفتر نماینده نجف‌آباد و تیران و کرون گفت :‌آزمایش کرونای ابوترابی چند روز […]

تست کرونای ابوترابی
به گزارش تیتر یک نجف آباد نشست خبری امروز (۱۶ فروردین) نماینده مردم شهرستان های نجف آباد و تیران و کرون به دلیل ابتلای او به ویروس کرونا و مثبت بودن تستش در نشست خبری شرکت نکرد.

اصغر یوسفان رئیس دفتر نماینده نجف‌آباد و تیران و کرون گفت :‌آزمایش کرونای ابوترابی چند روز پیش به درخواست هیات رییسه مجلس و جهت امکان سنجی تشکیل جلسات علنی مجلس انجام گرفت و جواب آن دیروز مثبت اعلام شده است.

گفته شده حال عمومی ابوترابی بسیار خوب است و این نماینده مجلس مشکل جسمانی خاصی ندارد ولی برای احتیاط بیشتر، تا بهبودی کامل در منزل در مراقبت خواهد بود.

حجت‌الاسلام و المسلمین حسناتی امام جمعه نجف‌آباد نیز که در روزهای پایانی سال گذشته به دلیل ابتلا به کرونا در منزل تخت مراقبت بود و اکنون آخرین روزهای بهبودی را پشت سر می‌گذارد.


با تیتر یک همراه بمانید.
تست کرونای ابوترابی

  • نویسنده : تیتر یک