فرمانده انتظامی نجف آباد خبر از دستگیری سارق منازل و کشف 5 میلیارد ریال اموال مسروقه از مخفیگاه وی در عملیات ماموران این فرماندهی خبر داد .

فرمانده انتظامی نجف آباد خبر از دستگیری سارق منازل و کشف ۵ میلیارد ریال اموال مسروقه از مخفیگاه وی در عملیات ماموران این فرماندهی خبر داد .

به گزارش تیتر یک نجف ، سرهنگ محمد حسین باباکلانی با اعلام این خبر گفت : ماموران کلانتری ۱۲ نجف آباد در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع سرقت طلاجات از منزلش بلافاصله در محل حضور یافتند.

او افزود : ماموران پس از انجام بررسی‌های علمی و تخصصی صحنه سرقت و به بکارگیری یک سری اقدامات ویژه پلیسی موفق شدند هویت فردی را که دست به این سرقت زده بود شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی نجف آباد ادامه داد : پس از شناسایی هویت اصلی سارق، ماموران با هماهنگی مقام قضایی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در بازرسی از مخفیگاه ای سارق طلاجات مسوقه شامل ۱۲ النگو، یک تک دست، سه پلاک و مدال ، یک جفت گوشواره، ۴ گردنبند، یک جفت گوشواره کوچک یک جفت دستبند ، ۲ دستبند، ۶ انگشتر و شمش بزرگ که ارزش آن‌ها برابر اعلام کارشناسان مربوطه حدود ۵ میلیارد ریال تخمین زده شد، کشف شد.

سرهنگ باباکلانی در پایان با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضایی گفت : به شهروندان توصیه می کنیم به منظور پیشگیری از سرقت طلاجات و ووجوه نقد و اشیاء بارزش، آنها را در گاوصندوق‌های مخفی که در دیوار تعبیه می شوند نگهاری نموده و یا به صندوق امانات بانک‌ها بسپارند.

با تیتر یک همراه باشید.http://titreyek.news/2020/03/26/کشف-۵-میلیارد-ریال-طلای-مسروقه-از-مخفیگا/

کشف ۵ میلیارد ریال طلای مسروقه از مخفیگاه یک سارق در نجف آباد

کشف ۵ میلیارد ریال طلای مسروقه از مخفیگاه یک سارق در نجف آباد

  • نویسنده : تیتر یک