ابوالفضل ابوترابی در گفتگویی با تیتر یک ضمن اعلام حمایت مجدد همه جانبه از دستور دادستان نجف آباد گفت : در جلسه مجمع نمایندگان با استاندار صراحتا گفتم که بازار و کلیه ادارات باید تعطیل شوند ولی متاسفانه استاندار گفتند به لحاظ دستور آقای رئیس جمهور در اختیارشان نیست که بازار را تعطیل کنند . این ظلم بزرگی است که به مردم نجف آباد و غرب استان با باز بودن بازار نجف آباد می شود .

به گزارش تیتر یک نجف آباد، جلسه ستاد مردمی مبارزه با کرونا امروز (۲۸ اسفند) هم در محل هلال احمر نجف آباد برگزار شد.


ابوالفضل ابوترابی در گفتگویی با تیتر یک ضمن اعلام حمایت مجدد همه جانبه از دستور دادستان نجف آباد گفت: در جلسه مجمع نمایندگان با استاندار صراحتا گفتم که بازار و کلیه ادارات باید تعطیل شوند ولی متاسفانه استاندار گفتند به لحاظ دستور آقای رئیس جمهور در اختیارشان نیست که بازار را تعطیل کنند . این ظلم بزرگی است که به مردم نجف آباد و غرب استان با باز بودن بازار نجف آباد می شود .


ابوترابی با تصریح نقش مهم دادستان و دستورات قضایی ادامه داد : باید دستور قضایی که برای همه لازم الاجرا است، رعایت شود و اگر احیانا دستور دادستان عملیاتی نشد، دادستان در راستای تمرد نسبت به دستور قضایی که ۲ تا ۳ سال حبس دارد برای همه افرادی که فرقی هم ندارد از معاون استاندار و بقیه که تمرد کردند باید پرونده تشکیل بشود و مرجع قضایی باید رسیدگی کند . اعتقاد دارم پیشگیری یکی از وظایف قوه قضائیه است . مدعی العموم تنها کسی است که اختیار و توانش است . از نظر سیاسی در مجمع نمایندگان و استانداری فریاد زده ایم و از این کاردادستان هم حمایت می کنیم.


نماینده مردم شهرستان های نجف آباد و تیران و کرون در خصوص تناقض در تصمیم‌گیری های مدیران شهرستان به خبرنگار ما چنین گفت : این تناقض بر می گردد به ضعف که خود آقای رئیس جمهور در راس کشور آن را دارد. متاسفانه آقای روحانی به سبک مدیریت کاخ نشینی می خواهد این جنگ سخت را مدیریت کند که این دوگانگی در کل کشور به وجود آمده . می بینیم استاندار گیلان اعلام می کند عدم ورود، ولی فردایش دوباره متاسفانه رئیس جمهور می گوید دوباره باید ورود پیدا کند. یا مثلا مثل خوزستان استاندار عدم ورود اعلام می کند و فردایش رئیس جمهور وتو می کند . یا اینکه رئیس جمهور اعلام می کند شنبه مشکل کلا بر طرف می شود که الان چند هفته است که مشکل برطرف نشده است، فلذا تزلزلی از اساس به وجود آمده که طبیعتا به استان‌ها و شهرستان‌ها رسیده است. به خصوص فرمانداران و استانداران در تصمیم گیری تزلزل دارند. به دلیل اینکه چند تصمیمی که گرفته شده توسط رئیس جمهور لغو شده است . کار به جایی رسید که آقای لاریجانی در نامه به رهبر انقلاب تقاضای تغییر رئیس ستاد ملی مقابله با کرونا کرده است . یعنی اینقدر آش شور شده است.


ابوترابی ضمن تشکر از کلیه اعضای ستاد مردمی نجف آباد گفت : همه باید کمک بدهیم. در حال حاضر جا دارد از سرکار خانم دکتر آزاد بخت، مدیر آموزشکده دختران سمیه تشکر کنم که حدود ۱۴۰ چرخ خیاطی همراه با اساتید و هنرجویان را بسیج کرده اند برای تولید ماسک . که ان شاء ا… از فردا با عمل زیبایی که آقای پورشبان یکی از مدیران نساجی های شهرستان که پارچه ماسک را توانست تولید کند، بتوانیم در بحث تولید ماسک در شهرستان به خودکفایی برسیم.


با تیتر یک همراه بمانید.

فرمانداران تزلزل تمرد قضایی دادستان نجف آباد
فرمانداران تزلزل تمرد قضایی دادستان نجف آباد

http://titreyek.news/2020/03/26/فرمانداران-و-استانداران-در-تصمیم%e2%80%8cگیر/

  • نویسنده : تیتریک