سریال نابسمانی توزیع گاز مایع، این بار در اوج گرما - titreyek.news | titreyek.news
سریال نابسمانی توزیع گاز مایع، این بار در اوج گرما
سریال نابسمانی توزیع گاز مایع، این بار در اوج گرما
گزارشگر : تیتر یک نجف آباد | 3391 بازدید

هنوز از نیمه اول سال و فصل گرما خارج نشده ایم. ولی گزارش های میدانی ارسالی از سوی شهروندان به تیتریک حاکیست وضعیت گاز مایع در این فصل از سال شرایط مناسبی ندارد.

توضیحات برخی شهروندان که استفاده دائم از گاز مایع کپسول دارند در تماس با تیتریک نشان می دهد باید ساعت ها در صف های طولانی تحویل گاز مایع منتظر باشند تا اگر بخت یاری کند گاز گیرشان بیاید.

بسیاری از این همشهریان گفته اند مصرف گاز مایع برای سوخت خودروهایشان در جهت فعالیت روزمره و عده ای دیگر دیگر برای کار در تاکسی های اینترنتی است که بتوانند مخارج معاش خود را تامین کنند.

این قشر می گویند اکثرا از افرادی هستند که وضعیت اقتصادی نامناسب باعث اخراجشان از کار شده و مجبورند برای گذران زندگی در قالب راننده تاکسی های اینترنتی کسب درآمد کنند.

به نظر می رسد معضل گاز مایع که در فصول سرد سال گذشته صدای بسیاری از شهروندان را درآورده بود امسال زودتر کلید خورده و باعث نارضایتی بخشی از شهروندان شده است.

باید دید نهادهای مسئول در تقابل با این معضل و حل مشکلات شهروندان چه تدبیری خواهند اندیشید یا این مشکل که در سال گذشته هم سابقه داشته همچنان پابرجا خواهد ماند و گره ای دیگر بر مشکلات شهروندانی که نان خود را مدیون سوخت مایع ارزان هستند اضافه خواهد کرد.


ثبت دیدگاه
    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

google-site-verification=Kw3ShUl31wYnoRB_Td-sfNXjWDVOAWRqPgs5fnQAdWY