دقایقی پیش محمود جهانیان عضو شورای شهر نجف آباد در کانال ایتای خود اعلام کرد محمد مغزی مانند سایر نامزدهای تصدی شهرداری نجف آباد، به طور قطعی از بررسی های شورا خط خورده و دیگر شانسی برای حضور در راس شهرداری را ندارد. جهانیان ضمن درخواست از مردم برای معرفی نامزد تصدی شهرداری نوشت: امروز […]

دقایقی پیش محمود جهانیان عضو شورای شهر نجف آباد در کانال ایتای خود اعلام کرد محمد مغزی مانند سایر نامزدهای تصدی شهرداری نجف آباد، به طور قطعی از بررسی های شورا خط خورده و دیگر شانسی برای حضور در راس شهرداری را ندارد.

جهانیان ضمن درخواست از مردم برای معرفی نامزد تصدی شهرداری نوشت: امروز ساعت ۱۷ جلسه‌ رسمی شورای ششم برگزار و مرحله نهایی انتخاب شهردار انجام شد.

او ادامه داد: در این جلسه از بین سه گزینه باقی مانده شهرداری رای گیری به عمل آمد
و آقای منوچهر حسنی ۴ رای
آقای محمد مغزی ۴ رای
آقای بهادر عبدالغنی بدون رای
و یک رای سفید به دست آمد

به نوشته جهانیان طبق مصوبه شورا این سه گزینه به دلیل عدم کسب اکثریت آرا از دور رقابت‌ها حذف شدند و مقرر گردید تا روز دوشنبه همین هفته گزینه های جدید معرفی و مراحل گزینش و انتخاب انجام شود .

اینطور که از شورای شهر نجف آباد خبر رسیده محمد مغزی دیگر نمی تواند در لیست بررسی تصدی شهرداری قرار گیرد و این نکته را می توان پایانی برای شهرداران سیاسی در نجف آباد در نظر گرفت. شهردارانی مانند مسعود منتظری که به سودای حضور در مجلس، از صندلی شهرداری برخاستند و دیگر نتوانستند به مدیریت شهری بازگردند و محمد مغزی که با عملکرد پرابهام و سوال برانگیز خود در شهرداری، باعث حرف و حدیثهای بسیاری شده بود. حرف و حدیثهایی مانند واگذاری مجوزو پروانه ساخت مرکز معاینه فنی جنوب نجف آباد، نقش او در پاداشهای نجومی به مدیران شهری و همچنین موضوع مدرک تحصیلی غیرمرتبط و غیرمجاز او با تصدی شهرداری از جمله نکات مبهمی است که تاکنون درباره آن شفاف سازی نشده است.

انتظار می رود شورای ششم نجف آباد به دور از فشارهای تصنعی و فضاسازیهای مسموم کسانی که در ادوار گذشته از امکانات شهرداری به شکل خاصی بهره می بردند با بررسی های کارشناسی خود به فرد توانمند و متخصص برای تصدی شهرداری نجف آباد رای دهند تا دیگر مدیریت شهری نجف آباد عصر تلخ شهرداران ناتوان و سیاسی را تکرار نکند.

  • نویسنده : تیتر یک
  • منبع خبر : تیتر یک