بنام خدااَخَذَ اللّهُ عَلَى الْعُلَماءِ اَنْ لايُقارُّوا عَلى كِظَّةِ ظالِم وَ لاسَغَبِ مَظْلُومخداوند از آگاهان پیمان گرفت تا بر شکم بارگی ستمگران و گرسنگی مظلومان سکوت نکنند «حضرت امیر(ع)» برادر ارجمند و ارزشی جناب آقای مهندس راعی، معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آبادبا سلام و تحیات الهی و عرض تسلیت به مناسبت […]

بنام خدا
اَخَذَ اللّهُ عَلَى الْعُلَماءِ اَنْ لايُقارُّوا عَلى كِظَّةِ ظالِم وَ لاسَغَبِ مَظْلُوم
خداوند از آگاهان پیمان گرفت تا بر شکم بارگی ستمگران و گرسنگی مظلومان سکوت نکنند «حضرت امیر(ع)»

برادر ارجمند و ارزشی جناب آقای مهندس راعی، معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد
با سلام و تحیات الهی و عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع)
احتراما به استحضار می رساند اینجانب حمید سلیمی بنی، به عنوان نامزد انتخابات شورای شهر دوره ششم نامنویسی نمودم ولی به دلایل نامعلومی جنابعالی به عنوان رییس هیات اجرایی شهرستان صلاحیت اینجانب را مطابق بند ج ماده ۳۰ قانون شوراها رد نمودید.

حضرتعالی در نشستهای خبری و گفتگوهای رسانه ای عنوان فرمودید دلایل ردصلاحیت اشخاص موجود است و هر کسی که خواست دلیل ردصلاحیت خود را ببیند به فرمانداری مراجعه کند. بنا به این فرموده شما اینجانب به فرمانداری مراجعه و از همکاران محترم حضرتعالی درخواست دلیل ردصلاحیت نمودم که هیچگونه دلیلی برای این ردصلاحیت سلیقه ای و کاملا سیاسی به اینجانب ابلاغ و اعلام نشد.

علی هذا اینجانب برای استحضار مردم شریف نجف آباد و ثبت در تاریخ اعلام می دارم نه تنها هیچ دلیلی برای این امر غیرقانونی و غیرشرعی وجود ندارد بلکه اینجانب در پیشگاه خداوند و مردم شریف نجف‌آباد عرض می نمایم:
۱-هیچ رای قطعی محکومیت کیفری واجد محرومیت از حقوق اجتماعی تاکنون نداشته ام و هرگز مشهود به فساد اخلاق و متجاهر به فعل حرام نبوده ام.
۲-همواره در مسیر ولایت امر و سربلندی کشور و شهر و مردمم حرکت کرده و راضی به وطن فروشی و خیانت و دست اندازی به اموال عمومی نبوده ام.
۳-هرگز راضی به دریافت یا پرداخت وجوه شبهه‌ناک چه به صورت نقدی و چه به صورت چک، آن هم شبانه و مخفیانه و در مقابل درب خانه‌ام نبوده ام.
۴-هرگز راضی به دریافت یا پرداخت پاداش دهها میلیونی خارج از چهارچوب که تصمیم آن در ساحل دریاچه زاینده رود گرفته شده نبوده و نیستم.
۵-هرگز به صورت غیرشفاف و خارج از چهارچوب، ملک و آپارتمان نه در بن بست شکوه از کسی گرفته ام و نه در باغ دریاچه اصفهان املاکی انباشته ام.
۶-هرگز به وابستگان خود مجوز انحصاری و تسهیلات احداث مرکز معاینه فنی یا سایر مجوز بلند مرتبه‌سازی نداده‌ام.
۷-هرگز راضی به تشکیل جلسه در پشت درهای بسته برای خاصه بخشی از اموال عمومی نبوده ام و همیشه موافق شفافیت و انتشار تمام اسنادی که به مدیریت شهری مربوط است بوده و هستم.
۸-هرگز در مقابل ارعاب و شکایت های متعدد وابستگانی باند مافیایی معلوم الحال نهراسیده و از تلاش برای احقاق حقوق مردم مظلوم شهرم کوتاه نیامده ام.
۹-هرگز در پشت درهای بسته پاداشهای نجومی برای خود و سایر همدستانم تصویب نکرده و اسناد و صورتجلسات تصویب آن را از مردم، سیستم قانونی مالی، رسانه ها و فرمانداری مخفی نکرده ام.
۱۰-هرگز تخفیف های چند میلیاردی به اشخاص حقیقی و حقوقی بدون درنظر گرفتن منافع شهر و مردم نداده ام و هرگز راضی به این قبیل امور شبهه ناک نبوده ام.
۱۱-همیشه در راه مبارزه با فساد و دست اندازی به اموال عمومی چه از طریق تغییر اولویتهای عمرانی و بودجه‌ای شهر به نفع گروه و باند خاص و چه از طریق چپاول مستقیم اموال مردم به بهانه اعطای پاداش و ترک تشریفات معاملات و واگذاری قراردادهای مالی به بستگان خود، در صحنه حاضر بوده ام و به خاطر این مبارزه مقدس و خدایی، هزینه های بسیاری داده ام که در این راستا آماج تهمت‌های رنگارنگ از طریق کانال‌های بی نام و نشان وابسته به افراد معلوم الحال و همچنین طرف شکایت های متعدد از سوی کسانی که مطالبه شفافیت منافع آنها را به خطر انداخته قرار گرفته ام.

در پایان ضمن استدعای چندباره برای اعلام دلایل ردصلاحیت اینجانب، از حضرتعالی درخواست می کنم اگر چنانچه از نقطه تاریکی در زندگی و عملکرد حرفه ای اینجانب اطلاع دارید بدون هیچ ملاحظه ای آن را برای استحضار مردم شریف و شهید پرور نجف آباد منتشر نمایید تا همگان بفهمند چرا کسی که سالهاست در راستای مبارزه با فساد هزینه داده، ردصلاحیت شده است.

همچنین ضمن دعوت همه اقشار شریف مردم به حضور پرشور پای صندوقهای رای، اینجانب مجددا فرمانبرداری خویش را از رهبر معظم انقلاب موکد کرده و بر پیمانی که خداوند متعال گرفته تا بر شکم‌بارگی ستم‌گران و گرسنگی مظلومان سکوت نکنم، پافشاری می‌نمایم.
وَلْتَكُنْ مِنْكُمْ أُمَّةٌ يَدْعُونَ إِلَى الْخَيْرِ وَيَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَيَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْكَرِ ۚ وَأُولَٰئِكَ هُمُ الْمُفْلِحُونَ
تندرستی حضرتعالی و طول عمر باعزت برای شما را از محضر ایزد متعال خواستارم.
بنده خدا

حمید سلیمی بنی

هفدهم خرداد ۱۴۰۰

  • نویسنده : تیتر یک
  • منبع خبر : تیتر یک