به گزارش تیتر یک نجف آباد، جلسه تعاملی سرهنگ حجت الله صفرپور، فرمانده سپاه پاسداران نجف آباد با اصحاب رسانه شهر و برخی فعالان فضای مجازی، صبح امروز ( ۱۷ خرداد ۱۴۰۰) در محل سپاه ناحیه مقاومت شهرستان نجف آباد برگزار شد. فرمانده سپاه پاسداران نجف‌آباد گفت: با پیگیری امور مربوط به ایجاد پایگاه بسیج […]

به گزارش تیتر یک نجف آباد، جلسه تعاملی سرهنگ حجت الله صفرپور، فرمانده سپاه پاسداران نجف آباد با اصحاب رسانه شهر و برخی فعالان فضای مجازی، صبح امروز ( ۱۷ خرداد ۱۴۰۰) در محل سپاه ناحیه مقاومت شهرستان نجف آباد برگزار شد.

فرمانده سپاه پاسداران نجف‌آباد گفت: با پیگیری امور مربوط به ایجاد پایگاه بسیج رسانه در شهرستان نجف آباد، هم اکنون این بستر در میان اصحاب رسانه شهرستان شهید پرور نجف آباد ایجاد شده و کلیه اصحاب رسانه نجف‌آباد می توانند با عضویت در «بسیج رسانه» از این بستر در جهت پیشرفت و اعتلای نظام اسلامی و پاسخگویی و کارآمدی بیشتر دستگاه‌ها استفاده کنند.

حجت الله صفرپور، ضمن تاکید بر حفظ وحدت در آحاد جامعه اسلامی با توجه به منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری، گفت: دشمن همواره با برنامه ریزی‌های فراوان رسانه‌ای و با دامن زدن به مشکلات درونی، سعی در القای دلسرد کردن مردم در مشارکت انتخابات است.

او افزود: سپاه از نظر رسالت‌های ذاتی خود به هیچ وجه در انتخابات وارد مصداق ها نخواهد شد، اما بصیرت افزایی و تبیین شاخص های انتخاب اصلح باید در مردم تبیین شود.

فرمانده سپاه پاسداران نجف‌آباد از رسانه ها و فعالان شبکه های مجازی خواست با توجه به روزهای پیش رو، تمام ظرفیت های رسانه‌ای خود را به کار گیرند تا همچون گذشته تمام نقشه های شوم دشمنان ایران نقش بر آب شوند.

در ادامه این نشست، اصحاب رسانه و مسئولان سپاه پاسداران در خصوص مسائل مربوط به انتخابات و مشکلات پیش روی رسانه‌ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.

  • نویسنده : تیتر یک
  • منبع خبر : تیتر یک