به گزارش تیتر یک نجف آباد، سید رضا موسوی زاده در نشست خبری امروز خود (۹ خردادماه) با خبرنگاران گفت: خطر تخریب ۴۰ درصد فضای آموزشی شهرستان در کمین فرزندان ماست، چشم به راه یاری نیک اندیشان برای رفع مشکلات هستیم. او در ادامه گفت: با محدودیت هایی که در بودجه های آموزش داریم امیداوریم […]

به گزارش تیتر یک نجف آباد، سید رضا موسوی زاده در نشست خبری امروز خود (۹ خردادماه) با خبرنگاران گفت: خطر تخریب ۴۰ درصد فضای آموزشی شهرستان در کمین فرزندان ماست، چشم به راه یاری نیک اندیشان برای رفع مشکلات هستیم.

او در ادامه گفت: با محدودیت هایی که در بودجه های آموزش داریم امیداوریم مثل همیشه با یاری نیک اندیشان تحولی در شرایط آموزشی ایجاد کنیم و همچنان معتقدیم با حضور بزرگوارانه نیک اندیشان خواهیم توانست مشکلات را رفع کنیم.

مدیر آموزش و پرورش نجف آباد یادآور شد در سه سال گذشته ۷ هزار نفر دانش آموز به آمار خانواده دانش آموزان شهرستان اضافه شد و این مسئله باعث شده فضای آموزشی فعلی پاسخگوی نیاز دانش آموزان طبق استاندارد آموزشی نباشد.

موسوی زاده گفت: ۱۴۹۶ دانش آموز دسترسی به امکانات آموزش مجازی نداشتند که با یاری بزرگوارانه نیک اندیشان و شهروندان ۱۵۶ دستگاه تبلت و موبایل، ۲۹ دستگاه تلویزیون، ۶۰۰ فقره وام قرض الحسنه و بلاعوض و ۲۰۰ قطعه سیمکارت و اشتراک اینترنت برای بحث آموزش مجازی در اختیار این دانش آموزان قرار گرفته است.

او با اشاره به کمبود نیرو و پرسنل آموزشی در شهرستان گفت: آموزش و پرورش به شدت با مشکل کمبود نیرو مواجه است که امیدواریم در ابتدای سال جدید تحصیلی این مشکلات برطرف شود با این حال شهرستان نجف آباد رتبه اول میانگین نمرات نهایی در بین شهرستان های بزرگ استان اصفهان را داراست.

سید رضا موسوی زاده در پایان سخنان خود باز هم تاکید کرد از نیک اندیشان تقاضامندیم در تامین هزینه های مجموعه آموزش و پرورش نجف آباد دست یاری و کمک با برکت خود را از این مجموعه زحمتکش دریغ نکنند.

خطر تخریب ۴۰ درصدی فضای آموزشی نجف آباد

  • نویسنده : تیتر یک
  • منبع خبر : تیتر یک