فرماندار نجف آباد در نشست مشترک خبرنگاران با شورای تامین شهرستان به نامزدهای انتخابات شوراهای شهر و روستا توصیه کرد از امکانات دولتی و عمومی که در اختیارشان است سوءاستفاده نکنند. به گزارش تیتر یک، مجتبی راعی در این نشست گفت: شائبه ای هم که مطرح شد درباره سوء استفاده از امکانات شهرداری‌ها و کارمندان […]

فرماندار نجف آباد در نشست مشترک خبرنگاران با شورای تامین شهرستان به نامزدهای انتخابات شوراهای شهر و روستا توصیه کرد از امکانات دولتی و عمومی که در اختیارشان است سوءاستفاده نکنند.

به گزارش تیتر یک، مجتبی راعی در این نشست گفت: شائبه ای هم که مطرح شد درباره سوء استفاده از امکانات شهرداری‌ها و کارمندان دولت در جلسه شورای اداری باز هم مطرح خواهد شد که ان‌شاء الله سوء استفاده نکنند از امکاناتی در اختیارشان است.

او ادامه داد: تعداد شعب ثبت نام توسط هیئت اجرایی هنوز تعیین نشده، هر چند طبق دستورالعملی که از وزارت کشور ابلاغ شده باید شعبات و صندوق‌های رای ۱۰ درصد نسبت به انتخابات گذشته افزایش یابد، بیشتر هم ملاک عمل برای صندوق‌هایی است که بیش از ۱۰۰۰ رای در آن‌ها رای اخذ شده است، باید توجه به اینکه دوره قبل ۱۸۲ صندوق رای در دوره قبل وجود داشته پیش بینی می شود حدود ۲۰۰ صندوق رای در انتخابات پیش رو داشته باشیم، ولی هنوز تعداد صندوقها دقیقا مشخص نشده است.

راعی گفت: کلیه تجمعات و فعالیت ها و نشست های انتخاباتی باید تابع دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا باشد که در زمان مقتضی موارد لازم به نامزدهای انتخاباتی در جلسه ای مطرح خواهد شد .

فرماندار نجف آباد ضمن ابراز اینکه پیشنهاد برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک در نجف آباد را به مقامات مربوطه داده‌ایم که تاکنون با این درخواست موافقت نشده است، افزود: فقط ۱۱ کلانشهر و مراکز استان ها توسط وزارت کشور برای الکترونیکی شدن انتخابات معرفی شده‌اند.

او درباره ردصلاحیت شدگان انتخابات هم گفت: در بحث تعداد نامزدها ۲۵۴ نفر که تا این لحظه ۱۸ نفر انصراف داده اند، درباره تائید صلاحیت شدگان هم به دلیل اینکه تاکنون مراحل نهایی نشده است و رد صلاحیت شدگان چهار روز فرصت دارند اعتراضات خود را به استانداری ارائه بدهند.

  • نویسنده : تیتر یک
  • منبع خبر : تیتر یک