اخبار رسیده به تیتریک حاکیست آغاز گعده ها و فعالیت انتخاباتی در جهت اهداف گروه اصلاح طلبان در نجف آباد چند روزی است کلید خورده. گفته می شود گروه اصلاح طلبان سعی دارند در این دوره از انتخابات شورای شهر با تغییرات جدید آرایش انتخاباتی به خود بگیرند و با برخی افراد وارد مذاکره شده […]

اخبار رسیده به تیتریک حاکیست آغاز گعده ها و فعالیت انتخاباتی در جهت اهداف گروه اصلاح طلبان در نجف آباد چند روزی است کلید خورده.

گفته می شود گروه اصلاح طلبان سعی دارند در این دوره از انتخابات شورای شهر با تغییرات جدید آرایش انتخاباتی به خود بگیرند و با برخی افراد وارد مذاکره شده اند.

صلاح طلبان هنوز چشم بر این دارند که اکثریت کرسی های پارلمان شهری را به نفع خود اشغال کنند و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

گفتنی است گروه اصلاح طلب در شورای پنجم شهر نجف آباد با به دست آوردن ۵ کرسی از ۹ نفر اعضا، فعالیت خود را آغاز کرد و بعد از مدت کوتاهی با چرخش برخی از اعضا اکثریت را به نفع سلحشوران شورا از دست داد.

 باید دید با وجود اتفاقات اخیر، در انتخابات خردادماه آینده معادلات سیاسی پارلمان شهری نجف آباد به نفع گروه های سیاسی رقم خواهد خورد یا کاندیداهای مستقل فرصت بخت آزمایی و موفقیت در کارزار انتخاباتی را دارند. B110