به گزارش تیتر یک نجف آباد جلسه کارگروه کانون رسانه و فضای مجازی آستان قدس رضوی نجف آباد در محل دفتر این آستان در نجف آباد با حضور حجت الاسلام سلطانی، مسئول کانون و سایر اعضای این مرکز عصر دیروز برگزار شد. حجت الاسلام سلطانی، مسئول دفتر آستان قدس رضوی نجف آباد در این جلسه […]

به گزارش تیتر یک نجف آباد جلسه کارگروه کانون رسانه و فضای مجازی آستان قدس رضوی نجف آباد در محل دفتر این آستان در نجف آباد با حضور حجت الاسلام سلطانی، مسئول کانون و سایر اعضای این مرکز عصر دیروز برگزار شد.

حجت الاسلام سلطانی، مسئول دفتر آستان قدس رضوی نجف آباد در این جلسه گفت : خدمت ۲ هزار عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت در قالب خدمیار رضوی در نجف آباد که عموما دارای تحصیلات بالاتر از لیسانس دارند، پتانسیل های بسیاری در نجف‌آباد ایجاد کرده است.

⭕️او ادامه داد : فعالیت های شاخص خادمیاران رضوی نجف آباد و کارهای بزرگی مانند تامین غذای متبرک بیماران کرونایی و پزشکان و کادر درمان، اطعام ۱۱۰ هزار نفری طرح غدیر، ضد عفونی معابر شهری، ورود به بحث تولید و توزیع ماسک و مواد ضد غفونی کننده از جمله کارهای عظیمی است که توسط این عاشقان اهل بیت (ع) صورت گرفته است که به دلیل شاخص بودن این فعالیت‌ها بعضا به عنوان فعالیت‌های استان اصفهان رسانه‌ای شده است.