اسناد رسیده به تیتریک حاکیست درز اطلاعات شخصی تعدادی از اعضای اتحادیه آرایشگران زنانه نجف آباد منجر به کلاهبرداری از یکی اعضا شده است. به گفته بازرسان اتاق اصناف شهرستان نجف آباد درز اطلاعات شخصی اعضا از سوی رییس اتحادیه آرایشگران زنانه صورت گرفته است. بنا به گزارش کمیسیون بازرسی اتاق اصناف شهرستان نجف آباد، […]

اسناد رسیده به تیتریک حاکیست درز اطلاعات شخصی تعدادی از اعضای اتحادیه آرایشگران زنانه نجف آباد منجر به کلاهبرداری از یکی اعضا شده است.

به گفته بازرسان اتاق اصناف شهرستان نجف آباد درز اطلاعات شخصی اعضا از سوی رییس اتحادیه آرایشگران زنانه صورت گرفته است.

بنا به گزارش کمیسیون بازرسی اتاق اصناف شهرستان نجف آباد، فهرست اطلاعات شخصی ۲۵ نفر از اعضای اتحادیه آرایشگران زنانه شهرستان نجف آباد از سوی رییس این اتحادیه در اختیار کلاهبرداران قرار گرفته است.

در بخشی از این گزارش آمده است: ” کلاهبرداران از خدا بی خبر دست به کار شده و از چه طرقی شماره تماس سرکار خانم حسناتی را پیدا کرده و تماس می گیرد که از طرف دفتر ریاست جمهوری بوده و زیان دیدگان را حمایت می کنند که نامبرده به خاطر حمایت بیشتر اعضا لیست در اختیار مخاطب قرار داده”

همچنین گفته شده آشفتگی ها و تخلفات فراوانی در چند سال اخیر از اعضای هیئت مدیره اتحادیه آرایشگران زنانه نجف آباد به مراجع ذیصلاح گزارش شده که تاکنون تدبیری برای رفع این مشکلات از سوی مسئولان انجام نگرفته و غلامرضا خاکی رییس اتاق اصناف نجف آباد معتقد است اتحادیه صنف آرایشگران زنانه نجف آباد، یکی از اتحادیه هایی است که مشکلات فراوان دارد و صلاحدید ما این است که با دیگر اتحادیه ها ادغام شود.

این در حالی است که بسیاری از اعضای این اتحادیه معتقدند دارندگان آموزشگاه های آزاد سال هاست سکان هدایت و راهبری این اتحادیه را در چنگ گرفته اند و تداخل صنفی ایجاد شده از سوی آموزشگاه داران با صاحبان واحدهای صنفی خدماتی دلیل اصلی این نابسامانی هاست.

طبق گفته یکی از اعضا، خواسته بسیاری اعضای این اتحادیه پرحاشیه از مسئولان مربوطه این است که در گام ابتدایی به سرعت اقدام به انحلال هیئت مدیره اتحادیه کنونی کرده و بازرسی دفاتر مالی را با دقت انجام دهند تا موارد تخلف مالی روشن شود.

همچنین گفته شده اکثریت اعضای این اتحادیه پرجمعیت معتقدند انتخابات هیئت مدیره جدید باید بدون حضور دارندگان آموزشگاه های آزاد انجام شود.

روزهای آینده نشان خواهد داد بررسی و پیگیری مشکلات این اتحادیه به چه شکل انجام خواهد شد و مسئولان مربوطه چگونه به خواسته اکثریت اعضای این اتحادیه پرحاشیه و شلوغ رسیدگی خواهند کرد.

  • نویسنده : تیتر یک