به گزارش تیتر یک نجف آباد، صبح امروز ( ۲ شهریور۱۳۹۹) بخشی از طرح های عمرانی هفته دولت با حضور مهندس هاشم امینی، مدیرکل آب و فاضلاب استان اصفهان و مسئولان نجف آباد افتتاح و به بهره برداری رسید. آبرسانی به روستاهای فیلور و رحمت آباد با هزینه ای بالغ بر ۵ میلیارد ریال یکی […]

به گزارش تیتر یک نجف آباد، صبح امروز ( ۲ شهریور۱۳۹۹) بخشی از طرح های عمرانی هفته دولت با حضور مهندس هاشم امینی، مدیرکل آب و فاضلاب استان اصفهان و مسئولان نجف آباد افتتاح و به بهره برداری رسید.

آبرسانی به روستاهای فیلور و رحمت آباد با هزینه ای بالغ بر ۵ میلیارد ریال یکی از این طرح‌ها بود. با افتتاح این پروژه آب آشامیدنی بهداشتی نزدیک به ۴ نفر از اهالی این روستاها تامین می شود.

مهندس امینی، مدیر کل آب و فاضلاب استان اصفهان در این برنامه گفت : شرکت آبفای اصفهان حدود ۱۷ پروژه در استان با اعتباری بالغ بر ۳۱۸ میلیارد تومان در قالب خطوط انتقال، مخازن ، چاه‌ها و شبکه های آب و فاضلاب به مردم استان تقدیم کرد که اتصال دو روستای فیلور و رحمت‌آباد به آب پایدار تصفیه خانه باباشیخ علی بود که از مطالبات دیرینه این روستا‌ها بود که جمعیت ۴ هزار نفری این روستا‌ها به آب شرب سالم و پایدار اتصال داده شد .

او افزود : بعد از یکپارچه‌سازی شرکت‌های آب و فاضلاب بنای وزارت نیرو بر این است که سطح خدمات را در روستاها به جهت اینکه احساس می شد انشقاقی بین خدمات در شهر و روستا‌ها ایجاد شده بود افزایش پیدا کند که برنامه آبفای استان بر این است که تا مهر ماه ۵۰ روستا که در حاشیه شهرها هستند به آب پایدار و سالم متصل شوند .

همچنین در حاشیه این مراسم، مراکز توانبخشی مرحوم حاج حیدرقلی منزه، مرکز مشاوره و روان شناختی هنر زندگی و مرکز مشاوره و ازدواج و خانواده ندای مهر افتتاح شد.

  • نویسنده : تیتر یک