طرح بزرگ طبخ و توزیع ۱۱۰ هزار پرس غذای متبرک از سوی ستاد کمک های مومنانه با همکاری دفتر آستان قدس رضوی شهرستان نجف آباد در مردادماه در حال اجراست. به گزارش تیتر یک نجف آباد ، حجت الاسلام والمسلمین مهدی سلطانی مسئول دفتر آستان قدس رضوی شهرستان نجف آباد با اعلام این خبر گفت: […]

طرح بزرگ طبخ و توزیع ۱۱۰ هزار پرس غذای متبرک از سوی ستاد کمک های مومنانه با همکاری دفتر آستان قدس رضوی شهرستان نجف آباد در مردادماه در حال اجراست.

به گزارش تیتر یک نجف آباد ، حجت الاسلام والمسلمین مهدی سلطانی مسئول دفتر آستان قدس رضوی شهرستان نجف آباد با اعلام این خبر گفت: با توفیق خداوند متعال و عنایت امام هشتم شیعیان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) طرح بزرگ طبخ و توزیع ۱۱۰ هزار پرس غذای متبرک را به اجرا درآورده ایم و شرمنده ایم که به عنوان نوکران آستان امام هشتم بیش از این نتوانستیم برای تبلیغ دهه کرامت در خدمت مردم شریف و ولایتمدار نجف آباد باشیم.

مسئول دفتر آستان قدس رضوی شهرستان از عید غدیر به عنوان بزرگترین عید مسلمانان یاد کرد و افزود: در حال برنامه ریزی برای توزیع ۲۰۰۰ سبد کالایی قابل توجه در این دهه برای یاری رسانی به اقشار نیازمند هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین سلطانی در پاسخ به سئوالات خبرنگاران در مورد فعالیت های این دفتر گفت: افتخار داریم در طی دو سال اخیر که در خدمت مردم عزیز شهرستان بوده ایم با تهیه ۱۸۰ فقره جهیزیه و اعزام ۵۰۰۰ هزار نفر زائر اولی که تا به حال شرف زیارت مشهد مقدس را نداشتند برای بار نخست جهت تشرف به آستان مقدس علی بن موسی الرضا(ع) اقدام کنیم و گامی کوچک در جهت یاری همشهریان نیازمند برداریم.

سلطانی همچنین ادامه داد: استفاده از ظرفیت خیرین و همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء باعث شد تا بدون درخواست کمک از آستان قدس رضوی در مشهد مقدس بتوانیم اقدامات موثری در مسیر یاری نیازمندان واقعی شهرستان انجام دهیم و در این راه مدیون الطاف خداوند و عنایات امام هشتم شیعیان هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی سلطانی مسئول دفتر آستان قدس رضوی شهرستان نجف آباد در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم در ادامه راه به عنوان نوکران بارگاه امام هشتم با استفاده کامل از ظرفیت خادمیاران عزیز در هر رسته و شغلی که هستند و همچنین یاری خیرین بزرگوار و همراهی قرارگاه خاتم الانبیاء، تحولی بزرگ در مسیر محرومیت زدایی در هر جایی که امکان خدمت باشد ایجاد کنیم تا در این شرایط سخت که بیماری و مشکلات اقتصادی معیشت مردم را دچار مشکل کرده است، به نیابت از امام بزرگوارمان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در کنار مردم عزیز و شریف باشیم.

با تیتر یک همراه بمانید.

  • نویسنده : تیتر یک