پس از کش و قوس بسیار، انتخابات مجلس یازدهم به انتها رسید و مسعود منتظری شهردار سابق، تایید صلاحیت نشد و به تاریخ پیوست. ولی رسم او …

حمید سلیمی بنی، مدیر مسئول:

پس از کش و قوس بسیار، انتخابات مجلس یازدهم به انتها رسید و مسعود منتظری شهردار سابق، تایید صلاحیت نشد و به تاریخ پیوست. ولی رسم او همچنان در شهرداری نجف‌آباد حاکم است. رسمی مبتنی بر بها ندادن به افکار عمومی، بی توجهی به نظرات شهروندان در قالب انتقادات و پیشنهادها و از همه بدتر، اولویت‌بندی صرف منابع محدود شهرداری در جاهایی که صرفه و صلاح شهروندان اقتضا می کند.

اخبار موثق و مستندی از شهرداری نجف‌آباد به گوش می رسد که برای یک نماد بتنی، مبلغ ۱۲۰ میلیارد ریال اختصاص داده شده است.

واقعا در روزگاری که مردم با سیلی صورت خود را سرخ نگه می دارند و انواع و اقسام عوارض و پرداختی را به شهرداری می‌دهند و منتظرند خیابان‌ها آسفالت شود، شهر آباد و وضعیت اسفناک راهبندان اصلاح شود، آیا قرار است این مبلغ هنگفت برای یک مجسمه که سر و ته آن مشخص نیست به کجا وصل است، صرف شود؟

کدام عقل و منطقی می‌پذیرد شما صورت خود را با سیلی سرخ نگه دارید و گرسنگی بکشید ولی بروید مجسمه میلیاردی برای تاقچه خانه تان بخرید. این اعمال و رفتار و اولویت بندی‌های اشتباه بوی رفتارهای سیاسی گذشته و تبلیغات زودهنگام برای انتخابات آینده را می دهد که لازم است مردم به هوش باشند تا بار دیگر کلاه گشادی که قبلا پیش از انتخابات شوراهای شهر سرشان رفت، بار دیگر نرود.

در اینجا لازم است اشاره شود انتخابات شوراهای آینده چند ماه دیگر برگزار می شود و از هم اکنون پوسترهای برخی اشخاص با عکس مجسمه ۱۲ میلیاردی آماده شده است تا بگویند ما خدمتگذار واقعی هستیم چون برای شهر مجسمه ساختیم!

  • نویسنده : حمید سلیمی بنی
  • منبع خبر : تیتر یک