ه گزارش تیتر یک نجف آباد، لشکر عملیاتی زرهی ۸ نجف اشرف در بیانه ای با دعوت از آحاد ملت در برنامه ی روز جهانی قدس ، کرونای ترسناک را رژیم غاصب کودک کش صهیونیستی دانست .

به گزارش تیتر یک نجف آباد، لشکر عملیاتی زرهی ۸ نجف اشرف در بیانه ای با دعوت از آحاد ملت در برنامه ی روز جهانی قدس ، کرونای ترسناک را رژیم غاصب کودک کش صهیونیستی دانست .

در این بیانه از آحاد مردم شریف استان برای شرکت در برنامه های روز جهانی قدس در چهارچوب دستورالعمل ها و شیوه نامه های ستاد ملی مبارزه با ویروس منحوس کرونا ، دعوت بعمل آمده است .

در این بیانیه آمده است ؛
اقدام انقلابی ، راهبردی و حکیمانه و آینده نگرانه حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس در چهل و یکمین سالگی خود با جهانی سازی حمایت از فلسطین و آرمان های آزاد سازی قدس شریف در نقطه اوج بلوغ ، امروز آحاد جوامع و ملل حق طلب ، آزاده و ظلم ستیز را با خود همراه ساخته است و بیش از هر زمان دیگری نظام سلطه و صهیونیسم و پادوهای منطقه ای آنان را نگران و هراسناک کرده است .

امروز گفتمان مقاومت و حمایت فلسطین محور ، که عمق راهبردی آن امروز جهانی شده است ، تنها راه حل مسئله فلسطین را ، اخراج اشغالگران غاصب و برچیدن بساط صهیونیست ها از سرزمین اشغالی می داند .
رزمندگان لشکر زرهی ۸ نجف اشرف در آستانه سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر قهرمان ، با یادآوری این پیروزی بزرگ به دشمنان و در راس همه آنها ، آمریکای جنایتکار و رژیم کودک کش صهیونیست ، ضمن هشدار به خائنینی که در پازل عادی سازی روابط با رژیم غاصب اسرائیل ، نقش آفرینی و بازیگری می کنند ، آمادگی خود را جهت اجرای اوامر فرماندهی معظم کل قوا ، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در پاسخ سخت ، قاطع و پشیمان کننده اعلام می دارد.
در پایان یک با دیگر ، از اقشار و آحاد ملت مومن ، انقلابی و روزه دار استان اصفهان برای حضور در برنامه های روز قدس جهت عهد با آرمان فلسطین مظلوم و قدس شریف دعوت بعمل می آوریم .

روابط عمومی و تبلیغات لشکر عملیاتی زرهی ۸ نجف اشرف

  • نویسنده : تیتر یک
  • منبع خبر : روابط عمومی و تبلیغات لشکر 8