⭕️ شهروندی با ارسال تصاویر نامه درخواست اهالی انتهای خیابان ۱۷ شهریور در دو سال گذشته با شورای شهر و شهرداری نجف آباد نوشت :‌ ⭕️با سلام و احترام وقبولی طاعات در ماه مهمانی خداوند منان ضمن تشکر از رسانه بسیار دقیق وهمیشه در صحنه امور شهر و شهروندان نجف آباددر مورد آسفالت شهر که […]

⭕️ شهروندی با ارسال تصاویر نامه درخواست اهالی انتهای خیابان ۱۷ شهریور در دو سال گذشته با شورای شهر و شهرداری نجف آباد نوشت :‌

⭕️با سلام و احترام

وقبولی طاعات در ماه مهمانی خداوند منان

ضمن تشکر از رسانه بسیار دقیق وهمیشه در صحنه امور شهر و شهروندان نجف آباد
در مورد آسفالت شهر که در اخبار گفته شده، سا‌ل‌ها این روند آسفالت کردن روی آسفا لت در دیار نون باب بوده است و باید ممنون از زحمات شهردار محترم باشیم.
در عجب هستم که بزرگترین لشگر مدافع ایران زمین از دل شهر سی هزار نفری نجف آباد توسط مردم این دیار شیخ بهائی( ره) تشکیل و بوجود آمد (وطن دوستی زیاد ) و سرنوشت جنگ را در تمام جبهات در برابر بعثیون و استکبار که پشتیبانی می کرد و به نفع ایران و ایرانی تغییر داد، ولی در شهر خودشان نجف‌آباد که بنام حضرت علی (ع)تاسیس شد سال‌ها هست اندر خم یک کوچه ایم. چرا ما همیشه از آبادانی شهرمان از آن اراده که در حفظ کشور انجام دادیم نمی توانیم استفاده کنیم؟

الغرض، چندین سال متوالی هست اهالی خیابان ۱۷شهریور در خواست باز شدن خیابان در ضلع غربی و وصل شدن به امیرآباد را دارند و در شورای شهر محترم اسبق و حال و چندین شهردار محترم عوض شده ، درخواستشان را داد ه اند و بارها با دلایل مختلف از بازشدن خیابان سر باز زده شده!

ولی ظرف چند روز آسفالت روی آسفالت می ریزند چونکه درد سر کمتری دارد. چرا که آزاد سازی مسیر ندارد. زیر سازی ندارد. ایجاد گذر پیاده رو جدید نمی خواهد. به چندین نظر کمسیون های شهرستانی، استانی و کشوری نیاز ندارد و مصوبه هم نمی خواهد.

لذا بیش از پنج سال هست دستور آمده مسیر ۱۷شهریور کاملا باز شود ولی هنوز محق نشده و شهر نجف آباددرغرب در چند مسیر ۱۷شهریور و قدس بن بست هست. تصاویر مکاتبات با شورای شهر و شهرداری به ضمیمه است .

عنایت بفرمایید این مورد زیر ساخت شهر که در حجم ترافیک در مسیر های مختلف تاثیر فراوان دارد را با شهرداری منطقه دو مطرح نمایید تا این دویست متر مسیر را آزاد سازی، زیر سازی و آسفالت ریزی شود تا این مسیر به امیرآبادمتصل شود . با سپاس

⭕️ با تیتر یک همراه بمانید.

  • نویسنده : تیتر یک