به گزارش تیتر یک نجف‌آباد نشست خبری سرهنگ پاسدار حجت الله صفرپور، فرمانده سپاه نجف‌آباد در محل سپاه مقاومت نجف‌آباد با حضور خبرنگاران برگزار شد. در این نشست، سرهنگ صفرپور ضمن تشریح برنامه‌ و اقدامات نیروهای بسیج و سپاه در طرح های فاصله گذاری اجتماعی و ستاد مبارزه با کرونا خبر از آغاز رزمایش کمک […]

به گزارش تیتر یک نجف‌آباد نشست خبری سرهنگ پاسدار حجت الله صفرپور، فرمانده سپاه نجف‌آباد در محل سپاه مقاومت نجف‌آباد با حضور خبرنگاران برگزار شد.

در این نشست، سرهنگ صفرپور ضمن تشریح برنامه‌ و اقدامات نیروهای بسیج و سپاه در طرح های فاصله گذاری اجتماعی و ستاد مبارزه با کرونا خبر از آغاز رزمایش کمک مومنانه در نجف آباد داد و گفت :‌ بر اساس رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیر خود،  سپاه هم با اجرای رزمایش کمک مومنانه از ۲۱ فروردین تا ۴ خرداد، همزمان با عید سعید فطر به یاری مردم شهید پرور نجف‌آباد خواهد شتافت.

او افزود : با همکاری سایر دستگاه‌ها مانند کانون ائمه جمعه و جماعات ، بهزیستی ، کمیته امداد و ستاد مردمی مقابله با کرونا حدود ۲۴۰۰ نفر از افرادی که شغلشان را از دست داده اند و یا در شرایط فعلی نیازمند کمک هستند شناسایی شدند و در صددیم در صورت جذب حامی مالی ماهانه از ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان کمک های نقدی و یا در قالب بسته‌های مایحتاج ضروری توزیع کنیم و امروز در هم در اولین مرحله بسته های حمایتی اقلام در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) گلدشت توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه پاسداران نجف آباد با بیان اینکه در نجف‌آباد کمبودی از لحاظ ماسک و مواد ضد عفونی کننده نیست، اما از لحاظ دستکش‌های بهداشتی در شهر با مشکل روبرو هستیم،  گفت: در صددیم با کانون مهندسین بسیج صنعت به زودی مشکل تولید دستکش را در نجف‌آباد برطرف کنیم.

او در پایان ضمن اعلام اینکه کلیه آمارهای ابتلا و جانباختگان بر اثر ابتلا به کرونا در نجف آباد را می دانیم اما مرجع اعلام رسمی اخبار در این مورد دانشگاه علوم پزشکی است، افزود : خوشبختانه تا کنون هیچ موردی از ابتلای به کرونا در سطح بسیجیان و پاسداران نجف آباد مشاهده نشده است.

با تیتر یک همراه باشید.
http://titreyek.news

  • نویسنده : تیتر یک