به گزارش تیتر یک نجف آباد روابط عمومی اداره ورزش و جوانان نجف آباد طی اطلاعیه از کلسه مدیران باشگاه‌های ورزشی نجف‌آباد خواست تا ۱۵ فروردین تعطیل بمانند. در این اطلاعیه آمده است : قابل توجه موسسان، مدیران ومربیان محترم باشگاه های ورزشی: به گفته روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان اصفهان به اطلاع […]

به گزارش تیتر یک نجف آباد روابط عمومی اداره ورزش و جوانان نجف آباد طی اطلاعیه از کلسه مدیران باشگاه‌های ورزشی نجف‌آباد خواست تا ۱۵ فروردین تعطیل بمانند.

در این اطلاعیه آمده است :

قابل توجه موسسان، مدیران ومربیان محترم باشگاه های ورزشی:

به گفته روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان اصفهان به اطلاع می رساند طبق بخشنامه شماره ۱۷۶۲۳/۲۰۳/۹۸/ص مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ اداره کل ورزش و جوانان استان مبنی بر تعطیلی باشگاه های ورزشی تا تاریخ ۱۳۹۹/۱/۱۵ که بر اساس تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام گردید همچنان به قوت خود باقی است و کلیه باشگاه های ورزشی موظف به تعطیل نمودن فعالیت های ورزشی و تمرینات می باشند.

شایان ذکر است علاوه بر الزام باشگاه های ورزشی به رعایت بخشنامه های صادره از اداره کل ورزش و جوانان، حسب دستور مقام محترم قضایی و براساس گزارش ها و بازدید های صورت پذیرفته، با باشگاه های متخلف برخورد قانونی صورت می‌پذیرد.
لذا شایسته است کلیه موسسان، مدیران، مربیان محترم باشگاه های ورزشی علیرغم مشکلات مالی و اقتصادی ناشی از تعطیلی با درک عمیق از این اهمیت موضوع، همگام با سایر اقشار جامعه برای پیشگیری از شیوع و قطع زنجیره انتقال ویروس جدید کرونا ۲۰۱۹،  مساعدت و همراهی لازم را داشته باشند.

ضمنا اطلاعیه شماره ۷ ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش صرفا مربوط به بخش اداری باشگاه های ورزشی حرفه ای است.

با تیتر یک همراه بمانید.

  • نویسنده : تیتر یک
  • منبع خبر : وب سایت اداره ورزش و جوانان نجف آباد